Címlap Iskolánkról Könyvtár

Könyvtár

E-mail Nyomtatás PDF
Könyvtárunk jelenleg két kis helységből álló szobában működik. Az állomány szabad polcokon, szekrényekben, raktárszobában és letéti helységekben (tanári szoba, osztályterem) van elhelyezve. Köteteink száma kb. 5000 db.
A használók köre: iskolánk tanulói, nevelői, adminisztratív és technikai dolgozói. A gyűjtőkör meghatározásánál igyekeztünk oktatási intézményünk igényeit messzemenően figyelembe venni. A gyűjtés tartalma és terjedelme az általános iskolai tanulók testi-lelki-szellemi szintjéhez igazodik, magában foglalja a pedagógusok munkáját segítő könyvek és dokumentumok beszerzését is.
A könyvtár szolgáltatásait a használók ingyenesen vehetik igénybe.

Könyvtárosunk: Baráth Józsefné 

Névnap

Ma 2021. május 07., péntek, Gizella napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Jelenleg online

Oldalainkat 12 vendég böngészi